آموزش مقدماتی وردپرس

سایت اینترنتی در جامعه امروز، نیاز ضروری یک کسب و کار می باشد؛ چرا که کامل ترین پلت فرم برای معرفی یک بیزینس و کسب و کار است. شما در یک وبسایت اینترنتی، کسب و کار خود را بصورت کامل همراه با نمونه کارها، محصولات، صفحات درباره ما و تماس با ما معرفی می کنید.

آموزش صفر تا صد طراحی وبسایت با وردپرس :

در این دوره مقدماتی، کامل ترین آموزش طراحی سایت وردپرسی به شما ارائه می شود. چرا که مخاطب را، مبتدی ترین فرد در نظر گرفته ایم و از ابتدایی ترین مرحله طراحی سایت که خرید دامنه می باشد شروع می کنیم.

پس هر فردی می تواند در این دوره شرکت کند و نیاز به دانش قبلی وجود ندارد. چه فردی که بخواهد طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرد و در این حوزه با ساخت سایت های اینترنتی اقدام به درآمد زایی کند یا فردی که صاحب یک کسب و کار است و هدفش طراحی یک سایت برای بیزینس خود می باشد.

سوالات متداول

آیا این دوره برای شخصی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارد و تنها می خواهد برای کسب و کار خود یک سایت اینترنتی طراحی کند، مناسب است؟
آیا این آموزش برای کسی که به تازگی می خواهد وارد بازار کار طراحی وبسایت شود و هیچ تجربه ای در این زمینه ندارد، مناسب است؟
آیا این دوره پروژه محور می باشد؟
پشتیبانی در این دوره به چه صورت می باشد؟
جلسات دوره

دیدگاه ها و پرسش ها

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد سایت شوید.
هیچ دیدگاهی تا این لحظه در این صفحه ثبت نشده است.
تعداد شرکت کنندگان 2 نفر
قیمت دوره 230,000 تومان
وضعیت دوره به زودی
زمان کل دوره 00:00:00
تعداد قسمت ها 0
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره
4.8 از 24 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می توانید این دوره را تهیه کنید.
مدرس دوره ندا سلطانی تفکر

فارغ التحصیل کارشناسی رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه قم هستم. از طراحی سایت با وردپرس شروع کردم و در حال حاضر برنامه نویس فول استک وب با زبان php و فریمورک لاراول هستم.

مشاهده پروفایل ندا سلطانی تفکر
دوره های پیشنهادی

آموزش فلوچارت

اولین قدم برای برنامه نویس شدن، یادگیری الگوریتم و فلوچارت است. به همین دلیل، این دوره پیش نیاز اکثر دوره های زبان های ب...

آموزش MongoDB

در این آموزش مقدماتی، به بررسی پایگاه داده مونگو (MongoDB) که یک پایگاه داده NoSql است، می پردازیم. و با ساختار، ویژگی ه...

ربات نویسی تلگرام با پایتون

دوره آموزشی ربات نویسی تگرام با زبان برنامه نویسی پایتون، یک دوره جامع، کامل و پروژه محور می باشد. در انتهای این دو...

آموزش مقدماتی وردپرس

سایت اینترنتی در جامعه امروز، نیاز ضروری یک کسب و کار می باشد؛ چرا که کامل ترین پلت فرم برای معرفی یک بیزینس و کسب و کار...

آموزش PHP

زبان برنامه نویسی php یک زبان منبع باز و شیءگرا میباشد که برای ساخت وبسایت ها و وب اپلیکیشن های مختلف مورد استفاده قرار...